Новини Аукціону

20. Января 2017

Нова система допомоги нашого аукціону


Шановні користувачі, прийміть будь ласка до уваги: наш аукціон дуже швидко набирає зростання! На даний момент відбувається велике завантаження і обробка лотів. У зв'язку з цим можуть спостерігатися невеликі технічні неполадки (наприклад повільна робота сайту). Ми посилено працюємо над усуненням цих проблем, щоб успіх нашого з Вами проекту був гарантований. Дуже вдячні за Ваше розуміння і співучасть! Аукціон Копiйка.

Новий функціонал ставок: щоб уникнути проблем зі ставками тимчасово введена функція продовження аукціону на 1 хвилину, в разі якщо ставки робляться в послений 30 секунд до завершення аукціону.


11. Жовтня 2016

Шановні Користувачі нашого Аукціону,

Ми з задоволеням повідомляємо, что Вже другий тиждень ведеться робота з україномовною версією сайту, яка запрацює в лістопаді. Сподіваємось, что Ваше перебування нанашому Аукціоні стане ще більш зручним.
8. Октября 2016

Ув. користувачі нашого сайту,


Позаду перші і дуже нелегкі дні, в які був запущений і почав розвиватися наш проект. Поступово ми входимо в нормальне русло роботи і продовжуємо працювати над поліпшенням сервісу нашого сайту. Починаючи з цього дня, ми будемо регулярно інформувати Вас про всі події нашої торгової площадки.

Чи знаєте Ви, що на нашому аукціоні розроблені і впроваджені такі зручні інструменти для роботи з лотами і угодами:
  • Менеджер продажів - незамінний інструмент для роботи з угодами. Тут Ви можете групувати угоди, висилати рахунки, повідомляти контрагентів про статус покупок.
  • Масова обробка лотів - за допомогою цієї функції Ви зможете одночасно міняти різні параметри в обраній групі аукціонів - початкову ціну, час старту, опис, вартість доставки, виробляти індексування цін і т.д.
  • Швидкі ставки - унікальна можливість робити ставки, не заходячи на сторінку лота. Просто натисніть на іконку і випадає віконце для введення суми, яку Ви можете підтвердити без перезавантаження сторінки.
На нашому каналі в  Youtube Ви можете побачити короткі відео-інструкції про кожного інструменті. Цими роликами ми починаємо цілу серію відео-інструкцій про роботу нашого сайту. Сподіваємося, що це допоможе Вам у роботі на нашому торговому майданчику та зробить цю роботу комфортною і плідною.

ЗАЙТИ І ПОДИВИТИСЯ